Contact


E. (Erik) Bergsma

Bestuurslid HB

Kanaalweg 2
7273 PK Haarlo
06-22499843

e.bergsma@haarlosbelang.nl

B. (Bertie) ten Bras

Voorzitter HB

De Pas 36
7273 RG Haarlo
06-23124431

b.ten.bras@haarlosbelang.nl

G. (Gerrit) Dekker

Bestuurslid HB

Dorpsstraat 55
7218 AC Almen
06-49860971

g.dekker@haarlosbelang.nl

H.J. (Henny) Grooters

Penningmeester (extern)

Eibergseweg 50
7273 SR Haarlo
0545-261310

Wilt u de penningmeester een email sturen? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de penningmeester.

h.j.grooters@haarlosbelang.nl

R.J.E. (Ronald) Grooters

Bestuurslid HB

Eibergseweg 35
7273 SP Haarlo
0545-286998
r.j.e.grooters@haarlosbelang.nl

E.J. (Jan) te Luggenhorst

Bestuurslid HB

Het Aamschot 5
7273 PC Haarlo
0545-276607

e.j.te.luggenhorst@haarlosbelang.nl

A. (Anne) Prinsen

Bestuurslid HB

Willem Sluyterweg 23
7273 SM Haarlo
06-30067545

a.prinsen@haarlosbelang.nl

P.M. (Peter) Visser

Secretaris HB / Webmaster

Scholtenweg 20
7273 SN Haarlo
06-51731551

Wilt u Haarlo's Belang een email sturen? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de secretaris.

Wilt u een email sturen betreffende de website? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de webmaster.

p.m.visser@haarlosbelang.nl

T. (Tineke) Wantia

Penningmeester HB

Eibergseweg 58a
7273 SR Haarlo
0545-261201 of 06-38431187

Formeel heeft de mevrouw T. Wantia de functie van penningmeester. In de praktijk wordt de financiële administratie bijgehouden door mevrouw H.J. Grooters.

t.wantia@haarlosbelang.nl

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.