Contact


B. ten Bras

Voorzitter HB

De Pas 36
7273 RG Haarlo
06-23124431

b.ten.bras@haarlosbelang.nl

E. Bergsma

Bestuurslid HB

Kanaalweg 2
7273 PK Haarlo
06-22499843

e.bergsma@haarlosbelang.nl

G. Dekker

Bestuurslid HB

Holtmaatsdijk 13
7273 PL Haarlo
06-49860971

g.dekker@haarlosbelang.nl

H.J. Grooters

Penningmeester (extern)

Eibergseweg 50
7273 SR Haarlo
0545-261310

Wilt u de penningmeester een email sturen? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de penningmeester. (penningmeester@haarlosbelang.nl)

h.j.grooters@haarlosbelang.nl

E.J. te Luggenhorst

Bestuurslid HB

Het Aamschot 5
7273 PC Haarlo
0545-276607

e.j.te.luggenhorst@haarlosbelang.nl

P.M. Visser

Secretaris HB / Webmaster

Scholtenweg 20
7273 SN Haarlo
06-51731551

Wilt u Haarlo's Belang een email sturen? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de secretaris. (secretaris@haarlosbelang.nl)

Wilt u een email sturen betreffende de website? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de webmaster. (webmaster@haarlosbelang.nl)

Formeel heeft de heer P.M. Visser een dubbelfunctie als secretaris en penningmeester. In de praktijk wordt de financiële administratie bijgehouden door mevrouw H.J. Grooters.

p.m.visser@haarlosbelang.nl

T. Wantia

Bestuurslid HB

Eibergseweg 58a
7273 SR Haarlo
0545-261201 of 06-38431187

t.wantia@haarlosbelang.nl

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.