Contact


E. (Erik) Bergsma

Bestuurslid HB

e.bergsma@haarlosbelang.nl

B. (Bertie) ten Bras

Voorzitter HB

b.ten.bras@haarlosbelang.nl

G. (Gerrit) Dekker

Bestuurslid HB

g.dekker@haarlosbelang.nl

H.J. (Henny) Grooters

Penningmeester (extern)

Formeel heeft de mevrouw T. Wantia de functie van penningmeester. In de praktijk wordt de financiële administratie bijgehouden door mevrouw H.J. Grooters.

h.j.grooters@haarlosbelang.nl

R.J.E. (Ronald) Grooters

Bestuurslid HB

r.j.e.grooters@haarlosbelang.nl

V.A.M. (Vanessa) Lappenschaar

Bestuurslid HB | Webmaster

v.a.m.lappenschaar@haarlosbelang.nl

E.J. (Jan) te Luggenhorst

Bestuurslid HB

e.j.te.luggenhorst@haarlosbelang.nl

A. (Anne) Prinsen

Secretaris HB

a.prinsen@haarlosbelang.nl

T. (Tineke) Wantia

Penningmeester HB

Formeel heeft de mevrouw T. Wantia de functie van penningmeester. In de praktijk wordt de financiële administratie bijgehouden door mevrouw H.J. Grooters.

t.wantia@haarlosbelang.nl

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.