Contact


E. (Erik) Bergsma

Bestuurslid HB

Kanaalweg 2
7273 PK Haarlo
06-22499843

e.bergsma@haarlosbelang.nl

B. (Bertie) ten Bras

Voorzitter HB

De Pas 36
7273 RG Haarlo
06-23124431

b.ten.bras@haarlosbelang.nl

G. (Gerrit) Dekker

Bestuurslid HB

Holtmaatsdijk 13
7273 PL Haarlo
06-49860971

g.dekker@haarlosbelang.nl

H.J. (Henny) Grooters

Penningmeester (extern)

Eibergseweg 50
7273 SR Haarlo
0545-261310

Wilt u de penningmeester een email sturen? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de penningmeester.

h.j.grooters@haarlosbelang.nl

R.J.E. (Ronald) Grooters

Bestuurslid HB

Eibergseweg 35
7273 SP Haarlo
0545-286998
r.j.e.grooters@haarlosbelang.nl

E.J. (Jan) te Luggenhorst

Bestuurslid HB

Het Aamschot 5
7273 PC Haarlo
0545-276607

e.j.te.luggenhorst@haarlosbelang.nl

A. (Anne) Prinsen

Bestuurslid HB

Willem Sluyterweg 23
7273 SM Haarlo
06-30067545

a.prinsen@haarlosbelang.nl

P.M. (Peter) Visser

Secretaris HB / Webmaster

Scholtenweg 20
7273 SN Haarlo
06-51731551

Wilt u Haarlo's Belang een email sturen? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de secretaris.

Wilt u een email sturen betreffende de website? Gebruik dan bij voorkeur het algemene emailadres van de webmaster.

Formeel heeft de heer P.M. Visser een dubbelfunctie als secretaris en penningmeester. In de praktijk wordt de financiële administratie bijgehouden door mevrouw H.J. Grooters.

p.m.visser@haarlosbelang.nl

T. (Tineke) Wantia

Bestuurslid HB

Eibergseweg 58a
7273 SR Haarlo
0545-261201 of 06-38431187

t.wantia@haarlosbelang.nl

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.